S5 Zoka Transports - шаблон joomla Форекс
Кои сме ние и што нудиме?

Компанијата Џокер е основана далечната 1992 година. Со многу ентузијазам и желба навремено и квалитетно да ги опслужуваме нашите клиент, прераснавме во регионален лидер во областа на фриго транспортот. Нудиме најквалитетен и најсигурен фриго транспорт со постојана контрола на температурата. Нашите возила ги поседуваат највисоките ЕУРО стандарди за заштите на животната средина, истовремено гарантирајќи брз и сигурен транспорт на вашата стока. Џокер ДООЕЛ има долгогодишна и совршена соработка со светски познатите производители на Товарни влекачи DAF,VOLVO,IVECO,MAN,SCANIA и најпрочуениот производител на приколки SCHMITZ.

Поседуваме повеќе од 20 возила кои сообраќаат на територијата на цела Европа и пошироко. Гарантираме за брзината и точноста на превозот и нудиме непобедливи цени на нашиот пазар. Ваше е само да не контактирате и да се уверите во нашиот квалитет.